niedziela, 10 maja 2015

Konto osobiste z premią do 1000 zł - Credit Agricole

1000 zł premii? Tak! Bankowcy nas ostatnio rozpieszczają, a to jedna z ciekawszych promocji bankowych ostatniego okresu! Wystarczy, że otworzysz konto osobiste z dostępem przez Internet, zapewnisz stałe, comiesięczne wpływy na to konto, lub ze swojego konta będziesz opłacać rachunki za media i aktywnie będziesz korzystał z karty wydanej do konta. Jak to się liczy?


- 100 zł otrzymasz jako upominek na początek za otwarcie wybranego przez siebie pakietu konta osobistego w Banku Credit Agricole już po pierwszym wpływie na konto w kwocie min. 1500 zł.

- Kolejne 100 zł prezentu otrzymasz jeśli otwierając dowolny pakiet konta osobistego w Banku Credit Agricole zdecydujesz się przenieść konto z innego banku, składając dyspozycje jego zamknięcia oraz powiadomienia pracodawcy o nowym numerze konta, a na konto wpłynie wynagrodzenie w kwocie min. 1 500 zł.

- Z kontem osobistym Credit Agricole odzyskasz  do 5% wartości Twoich rachunków za energię elektryczną, wodę, gaz, telefon komórkowy i stacjonarny, abonament TV i Internet – dzięki temu możesz otrzymać nawet do 300 zł
- Liczymy bonusy dalej? Korzystaj ze swojej karty płatniczej. Za każdym razem, gdy płacisz kartą na Twój Rachunek Oszczędzam prowadzony w PLN, wpływa kwota z zaokrąglenia transakcji w ramach usługi CAsaver. Teraz w promocji Bank dołoży Ci 50% do tego co sam zaoszczędzisz na Rachunku Oszczędzam – dzięki temu możesz zyskać nawet do 500 zł.

Promocja jest ograniczona w czasie, przy aktualnych stopach procentowych to naprawdę niezła gratka! 

Kliknij TUTAJ i wypełnij WNIOSEK kontaktowy.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz