wtorek, 21 sierpnia 2012

Tankowanie przy Tesco i Auchan.

Przez lata tankowałem benzynę w Auchan w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku przy okazji weekendowych wypraw do supermarketów, następnie w mojej okolicy otworzyli Tesco i tam zacząłem tankować benzynę....

Ciąg dalszy w archiwum:  Tankowanie przy Tesco i Auchan.

Zapraszam na zaprzyjaźnionego bloga na wrażenia z długiej podróży Autostradą A2.

5 komentarzy:

 1. Witaj :)
  dziękuję za polecenie, myślę że dobrze jest dzielić się również takimi wrażeniami, jak co gdzie tankować oraz opiniami o dobrych sklepach czy warsztatach.
  W tym duchu pozdrawiam więc Cię serdecznie dołączając Twojego nowego bloga do mojej listy (do czytelni wpiszę na dniach, póki co obserwuję).

  p.s. miałam napisać u Ciebie o tym, że mnie natchnąłeś do ostatniego posta, ale zajęłam się pracą i wyleciało mi z głowy! :)

  pozdrowienia serdeczne!
  iw

  OdpowiedzUsuń
 2. R.O - czyżbyś się rozdwoił?:-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie tak

   człowiek/autor czasem potrzebuje odpocząć sam od siebie i swojego dotychczasowego stylu publikacji

   Usuń
  2. Coś w tym jest-))). A pomysł na blog o takiej tematyce bardzo mi się podoba:-))

   Usuń
 3. miałem ostatnio szczęście wyjechać na wczasy do Karpacza i Pragi.
  w moim mieście zakupy robię zawsze w Tesco (koło naszego jest stacja Shell )więc i w Karpaczu zrobiłem potrzebne mi zakupy w Tesco i pomyślałem że wykorzystam kuponik na 5 groszy rabatu i zatankuje Tesco'we paliwo 95. i uwaga tego samego dnia w moim mieście 95 kosztowała 5,85 a w Tesco w Karpaczu 5,45 ( z 5 groszowym rabatem) . jest spora różnica. a teraz najważniejsze -spalanie : mieszkam w zachodniopomorskim , płaskim jak stół i dojeżdżam do pracy super drogami - moje średnie spalanie to 6,5 l , a po zatankowaniu Tesco 95 i jeździe po górach z ciągle włączoną klimą wyszło mi 6,1 l - wniosek : tańsze paliwo o bardzo dobrych parametrach - szkoda że u mnie tego nie ma bo korzystałbym. fajny blog - powodzenia i sukcesów życzę :D

  OdpowiedzUsuń