niedziela, 3 lutego 2013

Zaglosuj na nas w konkursie na blog 2012!!!

Witamy naszych stałych jak i nowych czytelników. Informujemy, że nasz blog został zakwalifikowany do konkursu na oszczędnościowy blog roku 2012.


Drogi Czytelniku... Droga Czytelniczko...  co tu dużo mówić! Jeśli podoba ci się formuła naszego bloga i to co dla Ciebie piszemy zagłosuj na "Korzystne Zakupy" w konkursie Blog o oszczędzaniu 2012 organizowanym przez Mennicę Wrocławską.


Aby zagłosować na nas, należy wejść na stronę konkursu TUTAJ i kliknąć w nazwę bloga.

Pomożecie???!!!

Dziękujemy za wasze głosy i wsparcie!

8 komentarzy:

 1. Zagłosowałam :) A to można tylko raz, czy można głosować częściej?
  Ja z kolei polecam zerknąć na bloga http://szukamy-was.blogspot.com/ - to też wyjątkowy blog :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1 komputer i jedno IP (połączenie z netem) = jedno głosowanie

   oczywiście nie wolno głosować dwa razy, ale wolno poprosić o głos siostrę, przyjaciółkę, chłopaka lub męża :)

   Usuń
  2. Ok. To jutro pójdzie głos z innego IP :D

   Usuń
 2. Oj tam, że się spieramy :-) To są twórcze dyskusje, które inspirują i powodują, że wciąż się rozwijamy i otwieramy się mentalnie na nowe możliwości. Takich rezultatów nie osiągną ludzie, którzy są tacy sami i wciąż sobie potakują. Nawet fakt, że podosimy sobie czasem ciśnienie :), uczy cierpliwości i umiejętności rozwiązywania kwestii spornych.
  Konkurs jest miarą popularności bloga i da nam rzeczywistą informację, czy zdobyliśmy Waszą sympatię. Niezależnie jednak od wyniku, warto było wejść we współpracę dla nas samych, ponieważ każde z nas (myślę, że Remigiusz chociaż tutaj się ze mną zgodzi :) znajduje się w innym punkcie (w znaczeniu mentalnym :) niż pół roku temu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiele postów jest naprawdę ciekawych, a co ważniejsze zmuszających do zastanowienia i pozwalającycm na skorzystanie z dobrych rad.
   Każdy jest inny, każdy ma swoje zdanie, swoje oczekiwania i zapatrywania. Gdybyście myśleli i działali tak samo, to oznaczałoby, że któreś z Was oszukuje. Właśnie inne zdania, priorytety, opinie pozwalają stworzyć coś, co jest wartościowe, a nie nudne. Zawodowo, blogowo dobrany z Was duet:) Dwoje tak różnych, jak sadzę ludzi wystarczy, aby mogli wymyślec rzeczy ciekawe. Im więcej zaangażowanych, tym bardziej wszystko się rozłazi. Zatem spierajcie się twórczo, bo to droga do sukcesu, którego Korzystnym Zakupom życzę serdecznie. Niech Wasz blogowy duecik dalej dostarcza nam informacji, opinii i emocji:)
   Zagłosuję, a jakże!!!!

   Usuń
 3. Glos oddalam, powodzenia:)

  OdpowiedzUsuń