środa, 6 marca 2013

Podziękowania.

W dzisiejszym poście pragnę podziękować wszystkim osobom, które przyczyniły się do osiągnięcia przez Korzystne Zakupy sukcesu w niedawnym konkursie Mennicy Wrocławskiej.

Wiem, że poparły nas tak szerokie rzesze osób, że do pisania tego artykułu zasiadam ze świadomością, że nie będę w stanie wymienić i podziękować każdemu z osobna.

Przede wszystkim jednak chciałbym podziękować osobom z mojego rodzinnego miasta:


- po pierwsze całej ekipie trenerów oraz osób ćwiczących w Pro-Activ Siłownia Lubin, Bartkowi, Kamilowi, Arturowi oraz całej reszcie dziewczyn i chłopaków ze środowiska "sportowego", z takimi zawodnikami jak Irek Kuraś włącznie.

Centrum Lubina

- po drugie chciałbym podziękować uczniom i lektorom z centrum Harvard Angielski Lubin, oraz szerokiego grona osób związanych z tą szkołą, które udzieliły nam poparcia,

- po trzecie chciałbym podziękować portalowi Lubin.pl za udzielone wsparcie, a tym samym wszystkim mieszkańcom Lubina i Dolnego Śląska, którzy nas Dolnoślązaków w tym konkursie poparli!

Oczywiście gorąco dziękujemy wszystkim osobom z internetu, oraz aktywnym blogowiczom, którzy udzielili nam poparcia w konkursie. Pozdrawiam czytelników blogów finansowych i oszczędnościowych oraz Autora cel-6zer.pl

Na koniec dziękuję czytelnikom, obserwatorom, subskrybentom i fanom Korzystnych Zakupów bez których to wszystko nie byłoby możliwe. Prowadzimy bowiem bloga dla swojego hobby, ale prowadzimy go przede wszystkim dla Was - Naszych Czytelników!

Dziękujemy!!!

4 komentarze:

 1. Przyłączam się do powyższych podziękowań. Takie wydarzenia stanowią też czas podsumowań. Przy tej okazji, chciałam jeszcze podziękować Tobie za współpracę i przede wszystkim za to, że mając jako asa w rękawie swoją lokalną społeczność, z mediami włącznie, zdecydowałeś się skierować ich poparcie w kierunku Korzystnych Zakupów, a nie swojego prywatnego bloga R-O, co wiązałoby się z otrzymaniem nagrody na wyłączność. To jest naprawdę gest, który należy docenić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. napisałem na priv

   a w skrócie - po prostu uważam że ten nasz projekt ma przyszłość

   Usuń