poniedziałek, 11 marca 2013

Wyniki mini-konkursu XLINE.

Witam, dziś pragnę ogłosić wyniki mini-konkursu XLINE, który zakończył się wczoraj wieczorem (etap przyjmowania zgłoszeń). O pomoc w wytypowaniu zwycięzcy poprosiłem dziś mojego kolegę z siłowni, który także był jedną z pierwszych osób polecających na Facebooku blog Korzystne Zakupy (Kamil - raz jeszcze - ogromne dzięki za Twoje wsparcie!!!)


Kamil jest pasjonatem gotowania. Miałem przyjemność próbowania przygotowanych przez niego dań na wielu imprezach w tym weselu oraz na sylwestrze. (Czytelnicy z Lubina i Zagłębia Miedziowego, jeśli chcielibyście porozmawiać o gotowaniu z Kamilem to uderzać na http://www.facebook.com/kamil.polaksalomon)


Konkurs wygrała Baba ze Wsi! :)

Gratulujemy!

Jednocześnie dziękujemy wszystkim uczestnikom mini-konkursu XLINE oraz informujemy, że decyzją XLINE ich zgłoszenia automatycznie przechodzą do kolejnego konkursu, który nasz partner już zapowiedział!!!

6 komentarzy:

 1. Kamilu - ślicznie dziękuję ;)
  Za konkurs Wam i XLINE oczywiście też :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja też się cieszę, bo się dowiedziałem, że Baba ze wsi jeszcze nigdy żadnego candy nie wygrała, a tu takie zaskoczenie (zgadza się Babo, czy coś przekłamałem?)

  Przypominam też, że wszyscy konkursowicze pierwszej edycji candy RO/KZ/Xline przechodzą z automatu do kolejnej (chyba, że ktoś się oficjalnie wypisze!). Kolejna edycja wedle zapowiedzi przedstawiciela Xline niebawem!

  Jeszcze raz dziękuję Wam wszystkim w imieniu organizatorów tej zabawy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mówią, że pierwszy raz najtrudniejszy ;)

   Usuń
 3. Gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie :) Mamy nadzieję, że nagroda znalazła odpowiedniego właściciela ;)

  Dziękujemy wszystkim,
  Zespół XLINE :)

  OdpowiedzUsuń