piątek, 12 października 2012

KONKURS oszczędzania sponsorowany przez platformę Trejdoo.com - do wygrania 3 atrakcyjne książki!

Serdecznie zapraszamy na konkurs sponsorowany przez platformę Trejdoo.com; konkurs jest organizowany przez nasz blog partnerami konkursu na blogosferze są znane ogółowi czytelników blogi Kupowanie, Kariera Rentiera, Jak oszczędzać pieniądze.
Nagrodami w konkursie są 3 książki: 

- „7 nawyków skutecznego działania”, 

- „Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności”

- „Czas. 52 sposoby na to, by zaczął pracować dla Ciebie”

Zwycięzcy będą mogli wybrać nagrodę.

Informacje o Trejdoo.com

Sponsorem konkursu jest Trejdoo.com, platforma wymiany walut, która pozwala na zawieranie transakcji między użytkownikami (to oni określają kurs wymiany). W ten sposób unikają oni kosztów tzw. spreadu. Trejdoo, jako jedyny serwis pozwala także na wymianę walut po aktualnym kursie rynkowym. Dodatkowo, umożliwia on zakładanie rachunków powierniczych ESCROW, gwarantujących bezpieczeństwo transakcji handlowych.

Niedawno Trejdoo.com uruchomiło Program Partnerski. Dzięki niemu każdy może zarabiać na transakcjach dokonywanych przez osoby, którym polecił platformę. Więcej informacji na temat Programu Partnerskiego znajdziesz TUTAJ.

Zadanie konkursowe

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na (link nieaktywny) i wykonać dwa proste zadania:


  • Odpowiedz na pytanie: Uczestnik programu partnerskiego Trejdoo otrzymuje prowizję od każdej transakcji dokonanej przez osobę poleconą. Ile procent wynosi ta prowizja? 
  • W komentarzu pod tym wpisem opisz jedną sztuczkę/sposób na oszczędzanie – taką, którą każdy z czytelników mógłby wykorzystać na co dzień.


  • Zwycięzcami konkursu będą 3 osoby, które poprawnie odpowiedzą na zadane pytanie oraz napiszą najciekawszą sztuczkę. Oceniać będziemy jej praktyczność, skalę oszczędności, którą umożliwia oraz poczucie humoru.

    Regulamin konkursu: link.


    P.S. Konkurs jest otwarty dla WSZYSTKICH czytelników zarejestrowanych w platformie Blogger/Google lub platformach kompatybilnych (umożliwiających komentowanie) jak np. Wordpress, nie jest wymagane członkostwo/rejestracja w gronie obserwatorów tego bloga oraz partnerów, aczkolwiek byłoby to bardzo miłe dla naszego grona autorów. Zapraszamy!


    1 komentarz:

    1. konkurs został zakończony z sukcesem!

      dziękujemy uczestnikom i sponsorowi!

      OdpowiedzUsuń