poniedziałek, 6 maja 2013

Tabletki na libido dla Pań oraz wysokie brunetki w mini? Prywatność.

 
Droga czytelniczko! Czy wiesz o tym, że jeśli w Google kiedykolwiek wpiszesz hasło "Tabletki na libido dla Pań" to Google zapamięta to, skataloguje i na zawsze skojarzy z Twoją osobą, przy czym nie ważne jest zastosowanie cookie, lub logowanie się na konta lub nie, już zawsze to wyszukanie będzie powiązane z Twoją osobą.


Drogi czytelniku, czy wiesz, że jeśli kiedykolwiek wpiszesz w Google "wysokie brunetki w mini" będzie to przyspawane do ciebie, do Twojego konta, nawet jeśli zainstalujesz nowy system operacyjny, usuniesz cookie, czy choćby zmienisz fizycznie kartę sieciową?

Jak?! Aaaaa, ja to wiem, ale to nie jest tematyka na ten blog, no nie?

Tak czy inaczej żenujące będzie, jeśli Droga Czytelniczko surfując po necie z koleżanką Google zacznie podpowiadać ci tabletki na lepsze cyk cyk z Twoim facetem.

Drogi Czytelniku a jak się poczuje Twoja żona jeśli w tej samej sytuacji Google zacznie wyświetlać ci reklamy panienek w seksownej bieliźnie... naturalnie wysokie brunetki...

Aby uniknąć takich sytuacji wystarczy... zmienić wyszukiwarkę, na taką  która respektuje prywatność.

https://duckduckgo.com/

w skrócie: http://ddg.gg/ 

...bo czy Google jest jedyną wyrocznią?

2 komentarze:

 1. W większości przypadków sobie z tego nie zdajemy sprawy. Dobrze, że podpowiedziałeś tę wyszukiwarkę, od dziś wszystkich gołych facetów będę wyszukiwała tą drogą! :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do wyszukiwania koledzy z R-O polecili także

   https://www.startpage.com

   to w dużym uproszczeniu taki filtr na google uniemozliwiajacy im śledzenie ciebie i rejestrowanie wyszukiwań

   Usuń